Kamptayız:)
Başakşehir Belediyesi Enez Gençlik kampında, yüzme, futbol, kamp ateşi , yüzme ve daha birçok etkinliğin dolu dolu 5 gün geçirdik, bu güzel kampı çocuklarımıza sağlayan Başakşehir Belediyesi’ne teşekkür ederiz
![](https://mutluyuva.org/wp-content/uploads/2023/08/WhatsApp-Image-2023-08-01-at-16.00.25-1024x576.jpeg)
![](https://mutluyuva.org/wp-content/uploads/2023/08/IMG-20230801-WA0085-1024x768.jpg)
Kamptayız:)
Başakşehir Belediyesi Enez Gençlik kampında, yüzme, futbol, kamp ateşi , yüzme ve daha birçok etkinliğin dolu dolu 5 gün geçirdik, bu güzel kampı çocuklarımıza sağlayan Başakşehir Belediyesi’ne teşekkür ederiz