T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde gerçekleşen Sivil Toplum Kuruluşları toplantısına Mutlu Yuva Derneği olarak davet edildik. Toplantının bitiminde çocuk evlerimizde kalan bir çocuğumuzun çizdiği resmi Sayın Cumhurbaşkanımıza hediye ettik.
![](https://mutluyuva.org/wp-content/uploads/2023/05/WhatsApp-Image-2023-05-02-at-13.01.35-1.jpeg)
T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde gerçekleşen Sivil Toplum Kuruluşları toplantısına Mutlu Yuva Derneği olarak davet edildik. Toplantının bitiminde çocuk evlerimizde kalan bir çocuğumuzun çizdiği resmi Sayın Cumhurbaşkanımıza hediye ettik.