Mutlu Yuva Derneğimizin içinde bulunduğu Başakşehir STK platformunun Gazze için yapmış olduğu şartlı bağış kampanyası kapsamında 1 adet ambulans gönderilmiştir. Bu güzel hayra vesile olan tüm Mutlu Yuva Ailesine teşekkür ederiz. @kizilay
![](https://mutluyuva.org/wp-content/uploads/2024/03/WhatsApp-Image-2024-03-18-at-15.28.57-1.jpeg)
Mutlu Yuva Derneğimizin içinde bulunduğu Başakşehir STK platformunun Gazze için yapmış olduğu şartlı bağış kampanyası kapsamında 1 adet ambulans gönderilmiştir. Bu güzel hayra vesile olan tüm Mutlu Yuva Ailesine teşekkür ederiz. @kizilay